MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 17334128
nr 1733 4128
Kökspall
Anderstorps Werkstads AB (AWAB), 1950-tal, kromad stomme. Höjd: 59 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:46:35
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr